Zemlak'tan BODRUM KONACIKTA SATILIK LÜKS VİLLA

Satılık Villa Konut 700,000 € 185 m² 3 + 1

Muğla / Bodrum / Konacık / Konacık Bld.

Ref-1110

Bir site içinde tamamen müstakil 19 adet tek katlı lüks villa


Arazi: Yamaçta, mükemmel deniz manzarasına sahip toplam 19.228 m2’lik teraslanmış bir alan,

Arazideki dağılım: Farklı seviyelerdeki sekiler her villaya kendi mahremiyeti sağlıyor, her villanın kendi girişi ve iki araçlık kapalı veya açık park yeri mevcut olup, iki noktadan site girişi ve güvenliği mevcuttur.

Villalar: Her biri 180-185 m2 kapalı alana ve 85-100 m2 teras alanına sahip, özel havuz, geniş bahçe, üç yatak odası, üç banyo, açık mutfak, yemek bölümü, salon, soyunma odası, çamaşır odası ve makina ve tesisat odası. Ayrıca bahçede çok amaçlı kullanılabilecek (personel, hobi evi veya misafir için düzenlenebilecek) bağımsız kapalı alan mevcut olup her bir villanın 750m2 ile 1.050 m2 arasında değişen toplam kullanım alanı mevcuttur.

Teknik özellikler: Isıtma yerden ısıtma sistemi ile, soğutma ise fan-coil sistemi ile sağlanıyor. Akıllı bina (smart home) sistemi için tüm alt yapı bağlantıları mevcuttur. Sitenin tamamına su sağlayacak su deposu ve su kuyusu, şebekeye bağlı kanalizasyon sistemi ayrıca site yönetimi ve yönetimin oluşturacağı teknik ekip olacaktır.

Daha fazla ilan seçeneği için www.zemlak.com.tr  

Ana Bilgi

Oda Sayısı3
Salon Sayısı1
Banyo Sayısı3
Kullanım DurumuBoş
Bina Kat Sayısı1
İnşa Yılı2015
Krediye UygunEvet
Takas YapılırHayır

İç Özellikler

Çamasır Odası
Ebeveyn Banyolu
Giyinme Odası
Teras

Konum

Doğa Manzaralı
Zemlak
Gavaklı Sarnıç Caddesi Bitez Köyü Bodrum Muğla
Bodrum
48960 Muğla
+90 850-225 27 07

İlanın Yayınlandığı Siteler

Bodrumda satılık villa, Bodrum satılık villa, Bodrum villa - ZEMLAK Satılık Konut Villa Zemlak'tan BODRUM KONACIKTA SATILIK LÜKS VİLLA Muğla Bodrum Konacık Konacık Bld. 700,000 € Bodrumda satılık villa, Bodrum satılık villa, Bodrum villa - ZEMLAK,,zemlak'tan,bodrum,konacikta,satilik,luks,villa,mugla,bodrum,konacik,konacik,bld,konut,villa,satilik, Bodrumda satılık villa, Bodrum satılık villa, Bodrum villa - ZEMLAK Zemlak'tan BODRUM KONACIKTA SATILIK LÜKS VİLLA Muğla Bodrum Konacık Konacık Bld. Konut Villa Satılık